W naszej ofercie każdy rodzic znajdzie coś dla swojego szkraba. Jako mama dwójki dzieci wiem jak ważną rolę w ich rozwoju spełnia zabawa, dlatego dołożyłam wszelkich starań, aby wśród szerokiego asortymentu znalazły się zabawki bezpieczne, trwałe i uruchamiające drzemiący w nich potencjał.

 

Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych i docenianych przez rodziców dostawców. Ponieważ zależy mi na wspieraniu polskich firm, znaczna część zabawek to dzieło polskich producentów. Siła tkwi w prostocie, dlatego postawiłam głównie na zabawki drewniane. Ich konstrukcja jest mniej skomplikowana niż zabawek plastikowych, co sprawia, że dziecko samo może nadać zabawce znaczenie i funkcje. Okazuje się, że mają one wiele zaskakujących dla rodziców zastosowań, dzięki czemu są atrakcyjne dla dziecka przez długi czas. Co istotne, pobudzają wyobraźnię i uruchamiają kreatywność.

 

Drewniane zabawki są też bardzo bezpieczne, ponieważ nie posiadają ostrych krawędzi, materiał wykonania jest naturalnego pochodzenia a farby używane do malowania posiadają odpowiednie atesty i spełniają najwyższe normy. Równie ważną kwestią jest wyciszenie. Nasze dzieci są narażone na nadmierną ilość bodźców płynących z każdej strony - zabawka pozbawiona intensywnie migających światełek i głośnych melodyjek pozwoli na spokojną zabawę i wyciszenie. 

 

Ekologiczne materiały to nie tylko drewno, zatem mają Państwo możliwość nabycia u nas równie ciekawe i bezpieczne zabawki wykonane z ekologicznego kauczuku a nawet papieru. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców wybrałam również wykonane z najlepszej jakości materiałów i posiadające odpowiednie certyfikaty wszelkiego rodzaju kocyki, otulacze, podusie oraz inne niezbędne akcesoria.

O nas

Jesteśmy stacjonarnym sklepem z zabawkami drewnianymi i ekologicznymi w Bydgoszczy.

Powstał on z myślą o naszych najmłodszych pociechach. 

W trosce o zdrowy i bezpieczny rozwój oraz nieskrępowane poznawanie świata oddajemy w te malutkie rączki zabawki najwyższej jakości.

Kupując u nas zyskujesz poczucie bezpieczeństwa, ponieważ wyboru naszych produktów dokonałam jako mama.

A kto jak nie mama wie najlepiej czego potrzebują dzieci?

JOANNA FLUDER - ŁACH "TITIRITI"

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, nr 5, lok. 1

85-011 Bydgoszcz

Godziny otwarcia sklepu:

Kontakt do sklepu:

+48 782 147 202

kontakt@titiriti.pl

Zobacz jak łatwo jest do nas trafić

Zapraszamy od poniedziałku do piątku 

10:00 - 18:00

Sobota:

10:00 - 14:00

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz